Որոնել ըստ VIN / Frame, ապրանքանիշի, մոդելի, մեքենայի տեսակի, միավորի անվանման կամ ցանկացած յուղի հոդվածի համարի.
Լիովին սինթետիկ շարժիչային յուղ 4-տակտային մոտոցիկլետների շարժիչների համար, հատուկ մշակված մրցարշավային ռեժիմներում շահագործման համար՝ օգտագործելով USVO® և CleanSynto® տեխնոլոգիաները
Անալոգ: YMD650122082 Yamalube Yamalube Fully Synthetic 4-Stroke Oil 15W-50 208լ.
SAE: 15W-50
API: SN
Անալոգներ OEM:
Yamaha YMD650410101, Yamaha YMD650410102, Yamaha YMD650410103, Yamaha YMD650416001, Yamaha YMD650416002, Yamalube YMD650120100, Yamalube YMD650120101, Yamalube YMD650120102, Yamalube YMD650120103, Yamalube YMD650120104, Yamalube YMD650120105, Yamalube YMD650120402, Yamalube YMD650122081, Yamalube YMD650122082, Yamalube YMD650122083, Yamalube YMD650126000, Yamalube YMD650126000, Yamalube YMD650126001, Yamalube YMD650126002, Yamalube YMD650126003
- Առկա փաթեթավորում
- Ապրանքի պարամետրեր
Լիովին սինթետիկ շարժիչային յուղ 4-տակտային մոտոցիկլետների շարժիչների համար, հատուկ մշակված մրցարշավային ռեժիմներում շահագործման համար՝ օգտագործելով USVO® և CleanSynto® տեխնոլոգիաները
RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 15W-50-ը լիովին սինթետիկ շարժիչային յուղ է 4-տակտային մոտոցիկլետների շարժիչների համար, հատուկ մշակված մրցարշավային ռեժիմներում շահագործման համար՝ օգտագործելով USVO® և CleanSynto® տեխնոլոգիաները։ Արտադրանքը մշակված է 100% PAO հիմնային յուղի և բարդ եթերների հիման վրա և, հետևաբար, Գերմանիայի օրենսդրությանը համապատասխան, դասվում է «լիովին սինթետիկ» տիպի արտադրանքների շարքին։ RAVENOL-ի նոր մրցարշավային տեխնոլոգիայի վրա հիմնված հատուկ բաղադրատոմսի շնորհիվ ձեռք է բերվում շարժիչի, փոխանցման տուփի և կցորդի աշխատանքի իդեալական համադրություն։ PAO-ի և եթերների հիման վրա լիովին սինթետիկ հիմնային յուղերի գերազանց հատկությունները ապահովում են առավելագույն արտադրողականություն և մաշվածությունից հուսալի պաշտպանություն։
Մոտոցիկլետային յուղ, որը կարելի է օգտագործել ինչպես մրցարշավներում, այնպես էլ սովորական շահագործման պայմաններում (քաղաքային ռեժիմ)։ «Սառը» գործարկման ժամանակ գերազանց բնութագրերը ապահովում են քսման օպտիմալ հուսալիություն։ Վառելիքի զգալի խնայողության շնորհիվ RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 15W-50-ը նպաստում է շրջակա միջավայրի պաշտպանությանը՝ շրջակա միջավայր վնասակար արտանետումների կրճատման հաշվին։
Իդեալական լիովին սինթետիկ մոտոցիկլետային յուղ գերհզոր 4-տակտային շարժիչների համար։ Բաղադրատոմսը երաշխավորում է շարժիչի բոլոր բաղադրիչների առավելագույն պաշտպանություն։ RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 15W-50-ը հեշտացնում է փոխանցումների փոխարկումը, այնպես որ փոխանցումները միանում և փոխարկվում են ճշգրիտ, հանգիստ և սահուն։ Արտադրանքի արդյունավետությունը դրսևորվում է շարժիչի քսման կրիտիկական հանգույցների շատ ցածր շփման մեջ՝ առավելագույն հզորությունը պահպանելու պայմաններում։ RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 15W-50-ը կարելի է օգտագործել ինչպես քաղաքային ճանապարհներին, այնպես էլ մրցարշավային ուղու վրա։
Բավարարում է պահանջները՝ APRILIA, BMW, DUCATI, HONDA, KAWASAKI, MOTO-GUZZI, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA
Racing 4-T Motobike SAE 15W-50-ի կիրառումը ապահովում է՝
- Պաշտպանություն մաշվածությունից
- Բարձր ջերմաստիճանային կայունություն, բարձր մածուցիկության ինդեքս
- Նստվածքի բացակայություն այրման խցերում մխոցային օղակների և փականների գոտում
- Անթերի շարժիչի մաքրություն
| Կարգավորում | Չափման միավոր | Արժեք | Փորձարկում | |
|---|---|---|---|---|
| Շարժիչի տակտայնություն | 4T |
4T
|
||
| Առաջարկություններ | Aprilia, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Moto Guzzi, Suzuki, Triumph, Yamaha |
Aprilia, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Moto Guzzi, Suzuki, Triumph, Yamaha
|
||
| Ցածր ջերմաստիճանի հոսող մածուցիկությունը (MRV) -25°C-ում | 9100 | ASTM D4684 |
9100
ASTM D4684
|
|
| Brand | RAVENOL |
RAVENOL
|
||
| SAE | 15W-50 |
15W-50
|
||
| Տեսակ | լիովին սինթետիկ |
լիովին սինթետիկ
|
||
| API | SN |
SN
|
||
| JASO | MA2 |
MA2
|
||
| Համապատասխանում է | Aprilia, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Moto Guzzi, Suzuki, Triumph, Yamaha |
Aprilia, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Moto Guzzi, Suzuki, Triumph, Yamaha
|
||
| Հատուկ հզորություն 20°C-ի դեպքում | g/cm³ | 852 | EN ISO 12185 |
852
g/cm³
EN ISO 12185
|
| Գույն | դեղին-կանաչ | տեսողական |
դեղին-կանաչ
տեսողական
|
|
| Մածուցիկություն 100 °C-ում | mm²/s | 18.1 | DIN 51659-2 |
18.1
mm²/s
DIN 51659-2
|
| Մածուցիկություն 40 °C-ում | mm²/s | 121.2 | DIN 51659-2 |
121.2
mm²/s
DIN 51659-2
|
| Մածուցիկության ինդեքս VI | 167 | DIN ISO 2909 |
167
DIN ISO 2909
|
|
| Ցածր ջերմաստիճանի մածուցիկություն (CCS) | -20°C-ում | 4950 | ASTM D5293 |
4950
-20°C-ում
ASTM D5293
|
| Բյուրեղացման ջերմաստիճան | °C | -57 | DIN ISO 3016 |
-57
°C
DIN ISO 3016
|
| Անկայունություն NOACK | % | 4.7 | ASTM D5800 |
4.7
%
ASTM D5800
|
| Կառուցման ջերմաստիճան | °C | 248 | DIN EN ISO 2592 |
248
°C
DIN EN ISO 2592
|
| TBN | mgKOH/g | 7.5 | ASTM D2896 |
7.5
mgKOH/g
ASTM D2896
|
| Սուլֆատային հումքի պարունակություն | %wt. | 0.84 | DIN 51575 |
0.84
%wt.
DIN 51575
|